Agent de vânzări B2B specializat în produse pentru copii

Companie specializată în comerțul online, angajează:

Căutăm un agent de vânzări dedicat și pasionat, care să se alăture echipei noastre entuziaste în promovarea produselor pentru copii. Dacă ești o persoană dinamică, orientată către rezultate și ai abilități remarcabile în comunicare și vânzări, atunci acesta este locul potrivit pentru tine!

Responsabilități:

  • Menținerea și dezvoltarea unei rețele de clienți B2B, inclusiv magazine fizice și platforme de vânzări online specializate în produse pentru copii.
  • Prezentarea și promovarea produselor noastre într-un mod captivant și persuasiv, evidențiind avantajele și beneficiile acestora.
  • Identificarea oportunităților de creștere a vânzărilor și dezvoltarea strategiilor de vânzare pentru a maximiza rezultatele.
  • Construirea și menținerea relațiilor de lungă durată cu clienții, oferindu-le suport excelent și rezolvând eventualele probleme sau solicitări.
  • Monitorizarea și analizarea tendințelor din industrie, studiul competiției și adaptarea strategiilor de vânzări pentru a obține avantaj competitiv.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări B2B și abilități în obținerea de rezultate pozitive.
  • Cunoștințe despre produsele destinate copiilor și piața în care acestea se încadrează.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere, cu capacitatea de a construi relații puternice cu clienții.
  • Orientare către client, cu atenție la detalii și capacitatea de a înțelege și satisface nevoile și cerințele acestora.
  • Spirit proactiv, autonomie în gestionarea timpului și abilitatea de a prioritiza sarcinile într-un mediu dinamic.
  • Cunoștințe de bază în utilizarea instrumentelor și tehnologiilor de vânzări online.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică, să ai oportunitatea de a crește profesional și să contribui la promovarea produselor de calitate pentru copii, te așteptăm să aplici.

Oferim un pachet salarial competitiv, comisioane motivate și un mediu de lucru plin de provocări și oportunități. Trimite-ne CV-ul tău la adresa: ana.n@mamico.md.

Alătură-te echipei noastre entuziaste și fii parte dintr-o poveste de succes în domeniul produselor pentru copii!

E-mail: ana.n@mamico.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide