Administrator Credite

Ești pasionat de creditare?
Cauți creștere profesională și învățare continuă?
Dorești să fii parte a unei companii care își prețuiește clienții și angajații?

Alătură-te echipei Invest Credit pentru a transpune aceste lucruri în realitate!

Administrator Credite pasionat și dedicat să se alăture echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, cu abilități excelente de comunicare și o înțelegere a proceselor de creditare, te invităm să aplici!

Responsabilități:

  •  Perfectarea contractelor de credit/gaj/ipotecă/alte contracte de gaj conform modelelor aprobate, asigurarea verificării lor în conformitate cu procedurile interne;
  • Asigurarea efectuarii debursării creditelor/ conform destinației aprobate, cu verificarea documentelor justificative și îndeplinirea condițiilor de debursare;
  • Administrarea portofoliului de credite acordate clienților persoane juridice;
  • Arhivarea curentă a documentelor în original conform reglementarilor interne;
    Pregătirea și transmiterea pentru arhivarea definitivă a dosarelor de credit închise.

Cerințe:

  • Cunoștințe despre produsele și serviciile de creditare
  • Atitudine proactivă și orientată către rezultate
  • Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet
  • Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare
  • Gestionarea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei primite/emise

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv
  • Oportunități de dezvoltare profesională
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ

Dacă ești interesat să faci parte din echipa cristina.volohov@invest-credit.md.
Menționează în subiectul e-mailului “Aplicare Administrator Credite”. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide