Specialist Export

Fabrica de mobilă TANDEM are peste 21 de ani de experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 7 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Oradea).

TANDEM - Pasiune pentru calitate.

Locație: Chișinău, strada Petricani 15/1

Profilul Candidatului:
  • Experiență sau cunoștințe solide in domeniul Exportului si Logistica;
  • Cunoasterea operatiunilor legate de planificarea si organizarea transportului;
  • Abilitati de gestionare a relatiilor cu furnizorii de servicii de transport;
  • Capacitatea de a lucra eficient, intr-un mediu dinamic si in echipa;
Responsabilități:
  • Planificarea si organizarea transportului, coordonarea livrarilor;
  • Elaborarea documentatiei logistice conform cerintelor;
  • Monitorizarea proceselor de livrare si incarcare, inclusiv scanarea coletelor si verificarea stickerelor pentru a asigura conformitatea;
  • Cooperarea interdepartamentala pentru a asigura eficienta activitatilor logistice;
Oferta:
  • Salariul va fi stabilit funcție de competențele și aptitudinile candidatului.
Beneficii:
  • Mediu de lucru stabil și echipă prietenoasă;
  • Oportunități de dezvoltare profesionala.
Cum să Aplicați:
Trimiteți CV-ul la hr@tandem.md specificând în subiect „Aplicație Specialist Export”, sau apelați la Nr. De telefon: 079437770 sau 078057772.

Chișinău, str. Petricani 15/1
Е-mail: hr@tandem.md
Site: www.tandem.md
078057772

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide