Vânzător-casier

MilloMania
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Locul de muncă: În locația angajatorului
Vânzător- casier in rețeaua de magazine MilloMania

Ești încrezut în tine și gata să evoluezi- te așteptăm să faci parte din cea mai prietenoasă echipă “MilloMania”-noi creem #milloemoții atât clienților cât și angajaților !

“MilloMania” -rețea de magazine de accesorii și lucruri drăguțe, unde găsești cadouri pentru toate vârstele, lansată in anul 2018 ,își mărește echipa și invita persoane ambițioase și dornice sa se dezvolte alături de compania noastră.

Pentru a afla mai multe despre noi accesați pagina noastră web: www.MilloMania.md

Responsabilități:
-să ajutați clienții in alegerea și procurarea produselor;
-să respectați standardele corporative de deservire a clienților ;
-să aranjați produsele pe rafturi;
-sa mențineți ordinea in sala de vânzări și participarea în amenajarea vitrinelor;
-să efectuați inventarierea ( in caz de necesitate);

Cerințe față de candidat :
- Cunoașterea fluenta a limbilor române și ruse;
- Abilitați de comunicare, de negociere si convingere;
- Persoane responsabile, prietenoase si active ;
- Experiența in vânzări va constitui un avantaj;
- Dorința de dezvoltare și de a învăța lucruri noi;

Motivul pentru care sa te alături echipei noastre:
- Post de munca intr-o companie stabilă ;
- Salariu motivant și plătit la timp;
- Beneficii extrasalariale( bonusuri , reduceri);
- Loc de munca confortabil;
- Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv prietenos;
- Grafic de lucru: 2 zile lucrătoare și 2 zile libere
- Oportunități de a crește in cariera și de dezvoltare profesională .

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronica millomania.md@gmail.com sau să ne contactați la numărul de telefon : 078554030
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide