Tutor / profesor (online)

Zeno Academy
Oraș: Chișinău
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: De la distanță
Hey, zeno aici :)
Suntem o echipa de tineri pasionati de educatie alternativă si avem ca scop sa o contribuim cat mai mult la dezvoltarea acesteia. Credem ca tinerii nostri merita sa aiba parte de o experienta de invatare moderna si interactiva si in doar 1 an ne propunem sa devenim cel mai mare serviciu de tutorat online din Moldova. Suntem un startup care a participat la diverse programe locale si internationale de instruire si avem o echipa ce se mandreste cu mai multe castiguri.

Despre Job
Suntem în creștere activă și căutăm persoane dornice să se alăture echipei noastre în calitate de Tutor online la materiile de pregatire pentru BAC, teze si examenele de a 9-a, acestea fiind: Mate, Fizica, Chimie, Istorie, Romana si Engleza si altele.
Încurajăm studenții în căutare de venit suplimentar să aplice! Experiența NU este obligatorie, o poți căpăta alături de noi. :)

Dacă:
Ai luat o nota mai mare de 8 în cadrul examenului de bacalaureat la subiectul pe care dorești să îl predai, și/sau îl ai în programul universitar
dispui de minim 6 ore per săptămână, iți place să predai și ai vrea să ai un venit adițional, postul de tutor în cadrul companiei noastre este pentru tine.

Responsabilități:
Atitudine responsabilă
Punctualitate
Adaptabilitate
Skilluri de baza în calculatoare
Telefon și calculator cu conexiune bună la internet
Un loc fără gălăgie de unde să predai

Ce oferim noi:
Oportunități de creștere și dezvoltare în carieră
Traininguri pe metode eficiente de predare
Orar flexibil, stabilit în totalitate de tine
Salariu în baza performanței și timpului depus
Posibilitatea de a lucra online
Materialele în baza cărora vrei preda la lecții
Acces la contul de ChatGPT 4 a companiei
Telefon:
067548380
Persoana de contact:
Dragos Brinca
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul