Trade Marketing Specialist

Dinova
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:

Studii superioare în marketing;
Experință minim un an în marketing sau în domeniu conexe;
Cunoașterea limbii române și rusă, engleză constituie un avantaj;
Utilizator PC: cunoștințele Excel, MS Office, Powe Point;
Abilități excelente de organizare și planificare;
Capacitatea de analiză și atenție la detalii.

Responsabilități:

Elaborarea și implementarea Planului de Trade Marketing;
Elaborarea și implementarea strategielor de Trade Marketing;
Elaborarea și implementarea standardurilor de mercantizare;
Elaborarea materialelor POP;
Dezvoltarea si monitorizarea executiei in piata;
Elaborarea și implementarea promotiilor nationale;
Elaborarea și implementarea actiunelor locale, pe client, pe linii si marci;
Elaborarea și implementarea planului de dezvoltare a clientilor Companiei;
Urmarirea realizarii bugetului de vanzari cu actiuni corective.

Oferim:

Salariu motivant;
Oportunitatea de dezvoltare profesională și personală;
Angajare oficială + pachet social;
Grafic de Luni-Vineri.

Adresa: or. Chișinău.
Persoanele interesate rugăm să transmită CV-urile, la adresa de e-mail: dir.dinova@dinova.md cu menţionarea postului vacant. E-mail: dir.dinova@dinova.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide