Tehnolog în vinificație (r. Vulcanești)

Purcari Wineries PLC
Oraș: Vulcănești
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Beneficii:

Salariu competitiv
Tichete de masă
Angajare oficială cu întreg pachet de beneficii
Prețuri speciale la produsele companiei
Transport asigurat de companie
Telefonie mobilă corporativă

Responsabilități:

Coordonarea și participarea la activitățile de prelucrare a strugurilor, de producere, condiționare, stabilizare și îmbuteliere a vinurilor
Exercitarea controlului tehnic în toate fazele de producere a vinurilor
Supravegherea fluxului tehnologic și controlul calității produsului pe intreg fluxul tehnologic
Respectarea practicilor și tratamentelor oenologice admise în producția de vinuri
Efectuarea controlului analitic al vinurilor și degustarea
Efectuarea corecta a analizelor chimico-fizice și biologice ale vinului
Intervenirea în procesele biochimice ale fermentației astfel încât să garanteze calitatea produsului final

Educație și experiență:

Studii tehnice de specialitate
Experiență în poziție similară
Cunoștințe de automatizare, tehnice, mecanice și de utilizare a echipamentelor folosite în vinificație
Flexibiliatea programului de lucru în timpul campaniei de recoltă și a anumitor faze particulare în procesul de prelucrare a vinului
Fluență în limbile română și rusă

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine, iar noi te vom contacta.
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici. E-mail:hr@purcari.wine
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide