Tehnician reparație electrocasnice

HoReCa Grup
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 9000 Până la 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
CERINȚE:

studii de profil tehnic, cunoştinţe în domeniul electronicii (nu este obligatoriu);
experiența în domeniu (nu este obligatoriu);
cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse;
abilitati operare PC-nivel avansat;

RESPONSABILITĂȚI:

ajută la instalarea și evaluarea tehnică a echipamentelor, dar și la acordarea serviciile de garanție și post-garanție
ajută la implementarea proiectelor tehnice
ajută la efectuarea inspecțiilor periodice, înlăturarea defectelor și erorilor echipamentelor instalate
oferă asistență tehnice clienților în timp util și eficient

NOI VĂ OFERIM:

salarii decente;
angajare oficială în cîmpul muncii;
pachet social complet;
număr de telefon mobil corporativ;
oportunități de dezvoltare în cadrul unei echipe tinere și dinamice;
perfecționare profesională in domeniu;

Persoanele interesate sunt invitate sa-și expedieze CV-ul pe e-mail: info@horecagrup.md.
Indicați poziția pentru care aplicați. E-mail:
info@horecagrup.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide