Sudor cu argon | Сварщик (аргонщик) 16000 + Bonus

Metal Expert
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 16000 MDL
Program de muncă: Full-time
Metal Expert Technology este o companie specializată în producția de confecții din oțel inoxidabil de înaltă calitate. Cu o echipă dedicată și recunoscuți pentru calitatea produselor noastre și capacitatea de a livra soluții personalizate clienților noștri. Ne extindem sfera de activitate și suntem în căutare de specialiști.
Responsabilități:

Realizarea sudurilor de înaltă calitate pe confecțiile din oțel inoxidabil, respectând specificațiile tehnice și standardele de siguranță.
Lucrul cu diferite tipuri de materiale și echipamente de sudură pentru a asambla produsele.
Inspectarea și testarea sudurilor pentru a asigura integritatea structurală.
Respectarea regulilor de igienă și securitate în atelierul de producție.
Cooperarea strânsă cu echipa de producție pentru a asigura finalizarea proiectelor la termen.

Cerințe:

Experiență semnificativă în sudură, în special în sudura confecțiilor din oțel inoxidabil.
Cunoștințe solide despre tehnici de sudură, inclusiv TIG, MIG, sau alte procese asemănătoare.
Abilitatea de a citi și interpreta desene tehnice și planuri de construcție.
Atestat sau certificare în sudură reprezintă un avantaj.
Atitudine responsabilă și orientare către calitate.
Capacitatea de a lucra eficient în echipă.

Beneficii:

Salariu competitive de la 16000 lei, cu posibilitate de avansare în funcție de performanțe.
Mediu de lucru sigur și curat, cu echipamente de sudură de înaltă calitate.
Oportunități de dezvoltare profesională și instruire continuă.
Posibilitatea de a contribui la producția de confecții din inox de cea mai înaltă calitate.

Cum să Aplicați:
Pentru a aplica la această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: hr@metalexpert.md sau să apelați la numărul de telefon: 079527777.
Dacă sunteți un sudor priceput și doriți să faceți parte dintr-o echipă dedicată care livrează produse de înaltă calitate, vă încurajăm să aplicați și să contribuiți la succesul companiei Metal Expert Technology. Telefon: 079527777
E-mail: hr@metalexpert.md
Telefon:
079527777
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide