Строитель | Constructor (600 - 800 леев / день)

Skladovka.md
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Skladovka.md - это сеть современных складов для безопасного хранения личных и коммерческих товаров, помещения различных размеров: от 1 м³ с круглосуточным доступом.
На сегодняшний день есть 3 действующих комплекса: на Ботанике, Чеканах и в Ставченах. В процессе строительства еще 3 комплекса: ул. Индустриальная, Сороки и Оргеев.
В связи с расширением открыт набор на должность Строитель.
Обязанности:

Выполнение различных строительных задач, таких как кладка кирпича, укладка блоков, бетонирование, штукатурные работы, установка окон и дверей, и другие виды работ.
Соблюдение всех строительных норм и стандартов качества, а также требований безопасности на строительной площадке.
Участие в установке строительных лесов и безопасном использовании строительного оборудования.
Работа с различными строительными материалами, включая дерево, металл, бетон и другие.
Взаимодействие с бригадирами и другими строительными специалистами для обеспечения эффективного выполнения проекта.

Требования к кандидатам:

Опыт работы в строительстве предпочтителен, но необязателен.
Знание основ строительных работ и способность быстро обучаться новым навыкам.
Физическая выносливость и способность работать в различных погодных условиях.
Внимание к деталям и способность работать в команде.
Соблюдение правил безопасности и использование личных защитных средств.

Условия работы:

Официальное трудоустройство;
График работы: 5/2, рабочий день с 8:00 до 17:00;
Возможность обучения и профессионального развития.

Дополнительная информация:
Отправляйте резюме или контактные данные по электронному адресу: rabota@skladovka.md с темой письма: Строитель. Тел.: 022 88 58 01

Skladovka.md este o rețea de depozite moderne pentru păstrarea în siguranță a bunurilor personale și comerciale, spații de diferite dimensiuni: de la 1 m³ cu acces 24/7.
În prezent, există 3 complexe operaționale: în sectorul Botanica (Chișinău), Ciocana (Chișinău) și la Stauceni. În proces de construcție sunt încă 3 complexe: strada Industrială (Chișinău), Soroca și Orhei.

În legătură cu această extindere, recrutăm pentru postul de Constructor.

Responsabilitati:

Efectuați diverse sarcini de construcție, cum ar fi așezarea cărămizii, așezarea blocurilor, betonarea, tencuiala, instalarea ferestrelor și ușilor și alte tipuri de lucrări.
Respectarea tuturor codurilor de construcție și standardelor de calitate, precum și cerințele de siguranță pe șantier.
Participați la instalarea schelelor și la utilizarea în siguranță a utilajelor de construcții.
Lucrați cu diverse materiale de construcție, inclusiv lemn, metal, beton și altele.
Colaborează cu maiștri și alți profesioniști în construcții pentru a asigura finalizarea eficientă a proiectului.

Cerințe pentru candidați:

Experienta in constructii este de preferat, dar nu obligatorie.
Cunoașterea elementelor fundamentale ale construcției și capacitatea de a învăța rapid noi abilități.
Rezistență fizică și capacitatea de a lucra într-o varietate de condiții meteorologice.
Atentie la detalii si capacitate de lucru in echipa.
Respectarea regulilor de siguranță și utilizarea echipamentului individual de protecție.

Informații suplimentare:

Suntem dispuși să luăm în considerare candidați cu orice așteptări salariale;
De asemenea, nu ezitați să expediați CV-ul, chiar dacă nu sunteți sigur că vă potriviți pentru această poziție. Analizăm toate cererile, fără excepție.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: rabota@skladovka.md cu subiectul: Constructor.
Tel.: 022 88 58 01. E-mail: rabota@skladovka.md
022 88 58 01
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide