Specialist resurse umane

Nova Porta
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania noastră caută un Specialist Resurse Umane dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre.
Responsabilități:

Perfectarea documentației pentru angajarea, demisia/concedierea, transferurile angajaților, precum și pentru structura de personal
Participarea în procesul de elaborare a fișelor de post
Verificarea și gestionarea tabelelor de evidență a timpului de muncă primite de la șefii de secții
Evidența graficului concediilor anuale de odihnă și actualizarea periodică a Statelelor de personal
Asigurarea respectării normelor și reglementărilor legale în domeniul resurselor umane
Evidența actelor de SSM și colaborarea cu compania care prestează servicii de securitatea muncii
Colaborarea cu banca în deschiderea și administrarea cardurilor bancare ale angajaților, inclusiv includerea sau excluderea din proiectul salarial
Asigurarea locului de muncă pentru angajații noi

Cerințe:

Experiență demonstrată în domeniul resurselor umane și cunoștințe solide despre legislația muncii din Moldova
Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală
Capacitatea de a lucra eficient în 1C, Microsoft Word și Excel
Capacitatea de a gestiona multiple sarcini și de a respecta termene limită strânse.

Ce oferim:

Mediu de activitate plăcut
Salariu motivant cu perspectivă de creștere
Oportunitate de creştere în carieră
Cursuri, traininguri de dezvoltare profesională cât și personală
Prânz, ceai și cafea.

Program de lucru:
Luni - Vineri : 09:00- 18:00. Adresa oficiului: str. Uzinelor 11W, CC Master House.
Email: hr@novaporta.md
Tel.: 069077715
Telefon:
069077715
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide