Specialist resurse umane și salarizare

Simbacom Lux
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Compania Simbacom Lux caută un Specialist Remunerare si Salarizare Resurse Umane.

Cerințe pentru un candidat:
- Studii superioare (Economie, contabilitate sau administrarea afacerilor),
- Cunoașterea programei 1C,
- Cunoașterea Legislației RM, Codul Muncii,
- Bune abilități de operare Excel, word,
- Rezistență la stres,
- Experienţă într-o pozitie similară – min. 1 an

Responsabilitați:
- Perfectarea actelor/ordinelor ce țin de angajări, demisii, transferuri/modificări date, concedii,
- Evidenţa angajaţilor în programa 1C,
- Îndeplinirea tabelelor de pontaje,
- Întocmirea corectă și gestionarea dosarelor individuale ale angajaților,
- Colaborarea cu subdiviziunile companiei,
- Calculul salariilor.

Program de lucru: 8:00-17:00 sau 9:00-18:00 (1 oră prânz).
Adresa biroului: Mun. Chişinău, Munceşti 803/3.

Компания Simbacom Lux находится в поиске специалиста по начислению зарплат и HR менеджер.

Преимуществами являются: полный соц. пакет, достойная заработная плата, стабильная и интересная работа в развивающейся компании, дружественная атмосфера в коллективе. Отличные условия нашего офиса вдохновят вас на продуктивную работу.

Требования к кандидату:
- Высшее образование (экономика, бухгалтерский учет или бизнес-администрирование),
- Знание программы 1С,
- Знание Законодательства РМ, Трудового Кодекса,
- Хорошие навыки работы в Excel, Word,
- Стрессоустойчивость,
- Опыт работы на аналогичной должности – мин. 1 год.

Обязанности:
- оформление документов/приказов, связанных с трудоустройством, увольнением, переводом/изменением данных, отпуском,
- учет сотрудников в программе 1С,
- заполнение таблиц посещаемости,
- правильная подготовка и ведение личных дел сотрудников,
- взаимодействие с подразделениями компаний,
- Начисление зарплат.

График работы: 8:00-17:00 или 9:00-18:00 (1 час обед)
Адрес офиса: Мун. Кишинэу, Мунчештская 803/3
Telefon:
069915762
Persoana de contact:
Marina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide