Specialist departament asigurări

Acord Grup
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe față de candidat:

Studii superioare, de preferință în domeniul economic, asigurărilor;
Experiență în domeniul vînzărilor de asigurări constituie un avantaj;
Cunoaşterea limbii romîne și ruse (engleza este binevenită);
Atitudine orientată spre client și bune abilităti de comunicare;
Capacitate de a lucra în echipă;
Responsabilitate, atenție la detalii, mobilitate;
Bun utilizator al tehnicii de birou;
Cunoștințe PC (Word, Excel), 1C și RCA Data constituie un avantaj.

Responsabilități:

Promovarea și comercializarea produselor Societății de Asigurări;
Identificarea potențialilor clienți, crearea ofertelor personalizate în dependență de necesitate, menținerea relațiilor cu clienții existenți;
Recepționarea și perfectarea pachetului de acte în vederea încheierii contractelor de asigurare;
Stocarea și prelucrarea informației legate de contractele încheiate cu asigurații în programa 1C și RCA Data;

Condiții de muncă:

Pachet social în conformitate cu legislația RM;
Salariul fix plus sistem de premiere motivant;
Condiții moderne și confortabile de lucru;
Grafic de muncă: 5 zile/săptămână, 8 ore/zi (sâmbăta si duminica – zile de odihnă).

Candidații interesați sunt invitați sa expedieze CV-ul la adresa cadre@acordgrup.md. E-mail: cadre@acordgrup.md
Web: http://acordgrup.md/ro/
078202070
Telefon:
078202070
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide