Sous Chef

Salat Restaurant & Free Flow
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 20000 Până la 23000 MDL
Program de muncă: Full-time
Наш ресторан ищет талантливого и опытного Су-шефа для нашей кухни. Мы ищем человека, который имеет страсть к готовке, творческий подход и знание традиционных и современных кулинарных технологий.
Обязанности:

Руководство и координация работы на кухне, контроль за качеством и сроками приготовления блюд, включая обучение и мотивацию персонала.
Соблюдение стандартов качества и безопасности пищевых продуктов;
Обеспечение высоких стандартов гигиены и безопасности на кухне.

Требования:

Опыт работы в должности Су-шефа не менее 1 года;
Знание и опыт работы с традиционными и современными кулинарными технологиями.
Навыки руководства и управления персоналом на кухне.
Отличные коммуникативные и организационные навыки.
Знание румынским и русским языками.

Мы предлагаем:

Конкурентную заработную плату и бонусную программу.
Возможность профессионального развития и роста в нашей компании.
Приятную и дружелюбную рабочую атмосферу.
Полный социальный пакет.

Если вы готовы принять вызов и стать частью нашей команды, пожалуйста, отправьте свое резюме на указанный электронный адрес.
Restaurantul nostru caută un Sous Chef talentat pentru bucătăria noastră. Căutăm o persoană care are o pasiune pentru gătit, creativitate și cunoaștere a tehnologiilor culinare tradiționale și moderne.
Responsabilități:

Gestionarea și coordonarea muncii în bucătărie, controlul calității și calendarului gătitului, inclusiv formarea și motivarea personalului;
Respectarea standardelor de calitate și Siguranță alimentară;
Asigurarea unor standarde ridicate de igienă și siguranță în bucătărie.

Cerințe:

Experiență de lucru ca Sous chef timp de cel puțin 1 an.
Cunoștințe și experiență de lucru cu tehnologii culinare tradiționale și moderne.
Abilități de conducere și management al personalului în bucătărie.
Abilități excelente de comunicare și organizare.
Cunoașterea limbilor romane si ruse.

Oferim:

Salariu competitiv și program de bonus.
Oportunitatea de dezvoltare profesională și creștere în compania noastră.
O atmosferă de lucru plăcută și prietenoasă.
Pachet social complet.

Dacă sunteți gata să acceptați provocarea și să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să trimiteți CV- ul dvs. la adresa de e-mail specificată. e-mail: hr@salat.md
069870480 / 068688341
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide