Сontabil(ă) în sfera evidenței activității de producere

Călărași Divin
Oraș: Călărași
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:

studii medii sau superioare (economice, financiare);
experiență în domeniul contabilității de cel puțin 3 ani;
cunoștințe temeinice în domeniul evidenței contabile și o bună cunoaștere a legislației contabile;
responsabilitate, punctualitate, perseverență, atenție la detalii și precizie în lucrul cu cifrele;
cunoștințe de operare PC (buna cunoaștere a pachetului MS Office și a programului 1C7);
abilitatea de a lucra rapid într-un flux intens de informații;
Responsabilități:
ținerea evidenței contabile în sectorul de producere;
realizarea evidenței contabile primare (prin intermediul programului 1C7);
înregistrarea și verificarea documentelor primare contabile ce țin de evidența întregului ciclu de producere;
controlul și evidența stocurilor bunurilor materiale;
participarea la lucrări de închidere a exercițiului financiar contabil;
participarea la inventarieri;
prezentarea rapoartelor statistice ce țin de sectorul producere;
îndeplinirea altor însărcinări primite de la contabilul șef.

Oferim:

un salariu motivant;
pachet social integral;
condiții de muncă confortabile.

Programul de lucru: Luni – vineri, 8:00 – 17:00
Locul de muncă: or. Călărași
Asteptam CV-urile Dumneavoastra la adresa: ion.leontiev@divin.md. E-mail: ion.leontiev@divin.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide