Șofer curse internaționale

Transimex Global Corp
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Ești un șofer experimentat în călătoriile internaționale și te pasionează siguranța și integritatea încărcăturilor alimentare? Echipa noastră caută persoane dedicate, responsabile și experimentate pentru a se alătura echipei noastre dinamice de șoferi specializați în transportul de cisterne alimentare.
Cerinte:

Permis de conducere categoria E
Experienta in transportul international de marfuri
Capacitate de lucru in echipa
Abilitati de comunicare
Orientare catre rezultate

Oferta:

Salariu atractiv
Pachet de beneficii salariale si non-salariale

Responsabilitati:

Efectuarea de curse internationale pe cisterne alimentare
Transportul de produse alimentare si nealimentare
Respectarea normelor de siguranta si a regulilor de circulatie

Pentru a aplica la acest post, va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa: customerservice@transimex.md
Sună chiar acum și primește mai multe detalii: 060 784 411; 069 286 709; 068 508 686. E-mail: customerservice@transimex.md
Telefon: 060 784 411; 069 286 709; 068 508 686
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide