Șofer categoria C (Chișinău, Botanica) | Водитель категория C (Кишинёв, сектор Ботаника)

Ezio Grup
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Ezio Grup distribuie produse alimentare, își extinde echipa și caută un șofer dedicat și motivat.
Loc de muncă pentru șofer Categoria C.
CE OFERIM:

Salariu fix plus bonus pentru orele suplimentare.
Oportunitate de angajare stabilă și de lungă durată.
Contract de muncă oficial cu normă întreagă.
Pachet social avantajos.
Program de lucru: Luni-Sâmbătă, de la 8:00-17:00, cu posibilitatea de ore suplimentare.

CE AȘTEPTĂM:

Persoane care se simt în forță fizică bună.
Capacitatea de a te adapta ușor în spațiu și dorința de a învăța lucruri noi.
Deținerea permisului de conducere categoria C.
Certificat de competență profesională.

RESPONSABILITĂȚI:

Vei livra și deservi clienții conform procedurilor stabilite.
Vei încărca și descărca marfa la punctele comerciale.
Vei completa foii de parcurs conform regulamentelor.
Vei verifica tehnica vehiculului înainte de plecare pe cursă.
Vei monitoriza eficient a funcționarea vehiculului în timpul cursei.

Pentru aplicare, te rugăm să trimiți CV-ul la adresa de e-mail: eziogrup@gmail.com, menționând funcția în subiect sau sună la numărul de telefon 079483054. E-mail: eziogrup@gmail.com
079483054
Telefon:
079483054
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide