SMM

RESOURCE POINT SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca la distanta / Freelance
Căutăm un Social Media Manager, care se va alătura echipei noastre și va contribui la creșterea și popularizarea brandului și companiei pe rețelele sociale.

Responsabilitati:
- Marirea si dezvoltarea retelelor sociale ( Facebook, Instagram s.a)
- Crearea contentului de promovare pentru social media;
- Organizarea promotiilor, concursurilor si alte activitati
- Analiza publicului si SMM- activitate a concurentilor
- Monitorizarea pietii si SMM- trendul
- Dezvoltarea strategii de promovare și a unui plan de conținut pentru întreținerea paginilor;

Cerinte:
- Experienta in domeniu similar 1 an minim
- Înțelegerea principalelor, tendințelor în direcția SMM;
- Exprimare corectă (ortografia și punctuația : rusă, română, engleză);
- Creativitate, capacitatea de a genera idei noi, abilități de analiză și sinteză, perseverență;

Oferim:
- Angajare oficială;
- Un salariu decent;
- Oportunitate de creștere profesională;
- Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;
- Orar de lucru 9:00-18:00; L-V

Candidații interesați rog să transmiteți CV la adresa resource.pnt@gmail.com
Persoana de contact:
Resource Point
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide