Smm manager

Happy Life Global
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: De la 300 Până la 1000 USD
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Descrierea postului:
Suntem în căutarea unui Specialist SMM talentat pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău și a contribui la creșterea prezenței noastre online. Candidatul ideal va gestiona activitățile de social media, va asigura o prezență uniformă și va optimiza strategiile de monetizare.

Responsabilități:
- Postarea regulată - Asigurarea postărilor constante pe toate platformele noastre de social media.
- Optimizarea prezenței - Uniformizarea și îmbunătățirea prezenței noastre pe rețelele sociale.
- Monetizarea - Inițierea și optimizarea metodelor de monetizare pe fiecare platformă.
- Strategia de conținut - Crearea și adaptarea conținutului pentru a maximiza angajamentul audienței.
- Gestionarea interacțiunilor - Răspunderea la comentarii și mesaje, menținând o interacțiune activă cu audiența.
- Monitorizarea performanței - Urmărirea impactului postărilor și ajustarea strategiei conform analizei datelor.
- Promovarea evenimentelor - Asigurarea unei vizibilități maxime pentru campaniile și evenimentele noastre.
- Colaborări cu influenceri - Dezvoltarea impactului prin parteneriate strategice cu influenceri.

Cerințe:
- Experiență demonstrată în gestionarea campaniilor de social media și în crearea de conținut angajant.
- Cunoștințe solide despre principalele platforme de social media și instrumentele de monitorizare.
- Abilități excelente de comunicare și scriere.
- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a răspunde rapid la schimbările din social media.
- Candidatul trebuie să fie localizat în Chișinău, cu posibilitatea de a lucra din oficiul nostru.

Oferim:
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ și dinamic, cu posibilitatea de a lucra direct din oficiul nostru situat central.
- Posibilitatea de creștere profesională.
- Salariu competitiv ajustat conform experienței și performanței.
Telefon:
+995551153062
Persoana de contact:
Daria Reznikova
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide