Слесарь КИПиA | Inginer automatizări industriale.

Aquatrade
Oraș: Florești
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Rusnac MoldAqua – cel mai mare producător de ape minerale naturale, apă potabilă, băuturi nealcoolice și sucuri, caută un Inginer automatizări industriale.

CE OFERIM:

Loc de muncă stabil și sigur.
Colectiv tânăr și dinamic.
Angajare oficială în proporție de 100%.
Concediu de 28 de zile calendaristice pe an.
Pachet social avantajos.
Echipament de protecție asigurat.

CE AȘTEPTĂM:

Responsabilitate și angajament față de muncă.
Capacitate de învățare și adaptabilitate.
Abilitatea de a efectua sarcini complexe.
Cunoștințe solide în domeniul schemei tehnice.
Experiență în lucrul cu documentația tehnică.
Cunoștințe despre echipamentul de automatizare și control al proceselor tehnologice (ASUTP și KIPiA), acționări electrice, efectuarea măsurătorilor și testelor electrice în instalațiile electrice.
Experiență de minim 3 ani într-o poziție similară.
Experiență în întocmirea documentației tehnice.
Abilitatea de a lucra cu programele informatice Simatic S7, WinCC.

CE VEI FACE:

Vei inspecta echipamentul tehnologic, diagnostica, repara și regla acesta.
Vei monta și întreține servoacționări.
Vei programa și regla convertizoarele de frecvență.
Vei analiza cauzele eșecului echipamentului și a defectelor în timpul funcționării echipamentului.
Vei desfășurara activitățile pentru prevenirea accidentelor și a defectelor.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: angajari@rusnacmoldaqua.md.
Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul Rusnac MoldAqua!
Rusnac MoldAqua - крупнейший производитель натуральных минеральных вод, питьевой воды, безалкогольных напитков и соков, ищет Механика по Установкам отопления, вентиляции и кондиционирования воздуха (КИПиА).
ЧТО МЫ ПРЕДЛАГАЕМ:

Стабильное и безопасное рабочее место.
Молодой и динамичный коллектив.
Официальное трудоустройство на 100%.
Отпуск в размере 28 календарных дней в году.
Выгодный социальный пакет.
Обеспечение защитной экипировкой.

ЧТО МЫ ОЖИДАЕМ:

Ответственность и преданность работе.
Способность к обучению и адаптации.
Умение выполнять сложные задачи.
Прочные знания в области технической схемы.
Опыт работы с технической документацией.
Знания оборудования для автоматизации и управления технологическими процессами (АСУТП и КИПиА), электроприводов, выполнение измерений и испытаний в электроустановках.
Опыт работы не менее 3 лет на аналогичной должности.
Навыки разработки технической документации.
Умение работать с программным обеспечением Simatic S7, WinCC.

ЧТО ВЫ БУДЕТЕ ДЕЛАТЬ:

Вы будете осматривать технологическое оборудование, диагностировать, ремонтировать и настраивать его.
Вы будете устанавливать и обслуживать серводвигатели.
Вы будете программировать и настраивать частотные преобразователи.
Вы будете анализировать причины отказа оборудования и дефектов во время его работы.
Вы будете проводить мероприятия по предотвращению аварий и дефектов.

Для подачи заявки, пожалуйста, отправьте свое резюме по адресу электронной почты: angajari@rusnacmoldaqua.md.
Присоединяйтесь к нашей команде и внесите свой вклад в успех Rusnac MoldAqua! Телефон: 060911189
E-mail: job@aquatrade-hr.md
Telefon:
060911189
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide