Системный администратор | Administrator de sisteme

Victiana
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 15000 Până la 18000 MDL
Program de muncă: Full-time
Обязанности:

Администрирование и аудит Google сервисов компании;
Управление IP телефонией и сетевой безопасностью офиса;
Администрирование Active Directory и учетных записей пользователей;
Поддержка серверной инфраструктуры и сетевого оборудования;
Распределение и приоритизация заявок от пользователей;
Внедрение новых информационных сервисов и технологий;
Управление учетными записями системы контроля доступа;
Поддержка сервера 1С и отчетность по использованным IT-сервисам компании;
Взаимодействие с внешними поставщиками услуг и поиск новых решений.

Требования:

Техническое (профильное) образование;
Опыт работы системным администратором - не менее года;
Знание основных IT-технологий и сервисов;
Навыки работы с сетевым и серверным оборудованием.

Мы готовы предложить:

Достойный уровень заработной платы;
Возможность применить свои экспертные знания;
Профессиональное развитие и неограниченные возможности для самообучаемости и роста;
Доброжелательный коллектив и адекватные руководители;
Уникальную возможность провести в компании 2-3 пробных дня для того чтобы примерить на себя новую должность и задачи.

Если ты позитивный, энергичный, стрессоустойчивый и пунктуальный. Умеешь быстро находить решения появившейся проблеме в работе сетей и ПК.
Любишь общение с людьми и готов к драйвовому ритму работы , стань частью нашей Команды, отправь CV hr@sequritygroup.md.

Responsabilități:

Administrarea și auditarea serviciilor Google ale companiei;
Managementul telefoniei IP și securității rețelei biroului;
Administrarea Active Directory și a conturilor utilizatorilor;
Suport pentru infrastructura serverului și echipamentului de rețea;
Distribuirea și prioritizarea cererilor de la utilizatori;
Implementarea de noi servicii și tehnologii informatice;
Managementul conturilor de acces al sistemului de control al accesului;
Suport pentru serverul 1C și raportarea utilizării serviciilor IT ale companiei;
Interacțiunea cu furnizorii externi de servicii și căutarea de soluții noi.

Cerințe:

Educație tehnică (profil specific);
Experiență de lucru ca administrator de sisteme - minim un an;
Cunoștințe despre tehnologiile și serviciile IT de bază;
Abilități de lucru cu echipamente de rețea și servere.

Noi suntem gata să oferim:

Un nivel salarial demn;
Posibilitatea de a aplica cunoștințele experte;
Dezvoltare profesională și oportunități nelimitate de autoînvățare și creștere;
Colectiv prietenos și conducere adecvată;
Oportunitatea unică de a petrece în companie 2-3 zile de încercare pentru a te familiariza cu noua poziție și sarcini.

Dacă ești o persoană pozitivă, energică, rezistentă la stres și punctuală. Știi să găsești rapid soluții pentru problemele apărute în lucrul cu rețele și PC-uri.
Îți place să comunici cu oamenii și ești pregătit pentru un ritm de lucru dinamic, devino parte din echipa noastră, trimite CV-ul la hr@sequritygroup.md. E-mail:
hr@sequritygroup.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide