Șef Departament Marketing

Denovie Group
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilitățile postului:

Promovare brand companie
Lucrul cu mass-media, scrierea de articole și descrierea evenimentelor, suport informațional pentru site-ul companiei
Bugetarea și planificarea bugetului
Pregătirea materialelor publicitare și informative
Analiza eficienței publicității, a activităților de marketing și a cifrelor de vânzări
Organizare și desfășurare de promoții, degustări, prezentări, expoziții
Creare de prezentări
Formarea promoțiilor, analiza promoțiilor
Digital Marketing (landing pages, SMM, publicitate contextuală)
Marketing inovator, rețele de socializare (Instagram, Facebook)
Oferte, bannere
Efectuarea vânzărilor pe piața internă

Cerințe:

Experiență de muncă într-o poziție similară timp de cel puțin 3 ani
Abilitatea de a lucra în PowerPoint
Experiență de succes a promovării unui brand
Conștientizarea industriei: tendințe, evoluții
Responsabilitate, dinamism, creativitate
Abilitatea de a lucra în echipă, mentalitatea analitică, toleranța la stres

Oferim:

pachet social complet
angajare oficială
program de lucru: luni - vineri de la 8.30 la 17.30
Deplasări internaționale

Vă rugăm să trimiteți CV-ul cu o fotografie: office@denovie-group.com. E-mail: office@denovie-group.com
Web: http://denovie-group.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide