Șef de Producție

Vitra SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania ViTRA caută un șef de producție dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. În această poziție, vei fi responsabil pentru gestionarea și coordonarea operațiunilor de producție pentru a asigura livrarea de produse de înaltă calitate în conformitate cu standardele noastre.
Responsabilități:

Supervizarea și coordonarea activităților de producție, inclusiv fabricarea stelajelor, scărilor, urnelor și altor construcții metalice.
Planificarea și programarea producției pentru a asigura respectarea termenelor limită și a cerințelor de calitate.
Gestionarea echipei de producție, inclusiv recrutarea, formarea și evaluarea performanței angajaților.
Asigurarea respectării normelor de sănătate și siguranță ocupatională în fabrică.
Monitorizarea și optimizarea eficienței proceselor de producție pentru a reduce timpul de producere și a maximiza productivitatea.
Colaborarea strânsă cu alte departamente, cum ar fi proiectarea, achizițiile, pentru a asigura fluxuri de lucru eficiente și coordonate.
Identificarea și implementarea de îmbunătățiri continue pentru a optimiza operațiunile de producție.

Cerințe:

Experiență anterioară relevată într-o poziție similară în industria producției sau a construcțiilor metalice.
Cunoștințe solide despre procesele de fabricație și operarea echipamentelor și mașinilor utilizate în producție.
Abilități excelente de management al personalului, inclusiv capacitatea de a motiva, ghida și dezvolta o echipă.
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona eficient multiple proiecte și sarcini.
Excelente abilități de comunicare și de lucru în echipă.
Cunoștințe de bază de operare a calculatorului și a software-urilor relevante pentru gestionarea producției.
hr@vitra.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide