Șef birou, zona Chișinău

OCN FLEX FINANCIAL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:

Studii superioare.
Experiența de lucru in domeniu.
Capacitate de analiză și sinteză în procesul decizional.
Cunoștințe bune de operare PC: Word, Excel.
Orientare către performanța.
Abilitatea de a gestiona eficient timpul de lucru, de a organiza, planifica și prioritiza sarcinile de lucru.
Capacitatea de a soluționa probleme.

Descrierea jobului

Recrutarea, coordonarea și controlul unei echipe.
Îndeplinirea obiectivelor lunare ale companiei.
Organizarea și controlul activităților din zona alocată.
Menținerea relațiilor cu clienții din portofoliu.
Asigură respectarea confidențialității operațiunilor.
Activități administrative.

Ce îți oferim?

Salariu fix și bonusuri lunare de performanță.
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.
Programe de training și dezvoltare personală.
Oportunități excelente de dezvoltare și creștere profesională.

Așteptăm CV-ul tău la adresa: hr@flexcredit.md, menționând "Șef birou, zona Chișinău" în subiectul emailului. E-mail: hr@flexcredit.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide