Sculer - Matrițer (Lăcătuș)

Vetropack
Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania: Vetropack Chisinau SA | Compania internațională Vetropack este un furnizor recunoscut pe plan internațional de soluții pentru ambalajele din sticlă.
Responsabilitățile postului

Efectuarea reparaţiei corectă şi la timp a seturilor de forme (matrite pentru producerea sticlei), întreţinerea lor în bună funcţionare conform cerinţelor stabilite, precum si depozitarea sau folosirea lor în procesul de producere
Răspunderea privind repararea, curăţarea calitativă a seturilor de forme uzate folosind instrumente necesare şi mecanisme corespunzătoare
Depistarea cauzelor de uzură a formelor, atitudine prudentă faţă de utilaj şi alte echipamente
Efectuarea lucrărilor de schimb a utilajului neefectiv cu cel efectiv, propuneri privind reducerea lucrărilor şi a cheltuielilor de reparaţii neplanificate

Cerințe

Studii tehnice medii sau superioare de specialitate (lacătuș)
Grafic de lucru in ture
Permis pe stivuitor este binevenit
Fără vicii
Responsabil și atent

Beneficii

Stabilitate într-o companie internațională
Pachet salarial atractiv corespunzător cu poziția
Prime trimestriale si anuale
Tichete de masă (55 lei/zi)
Transport de serviciu (Botanica, Centru, Rișcani, Ciocana)
Cantina, cafea, ceai, apa
Echipament de lucru
Cadouri de sarbatori
Mediu de lucru plăcut, bazat de încredere și autonomie

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa hr.md@vetropack.com
Sau să ne contacteze la numărul de telefon 079044301
*Prin aplicare, vă exprimați acordul privind procesarea datelor D-voastră cu caracter personal și păstrarea acestora pe un termen de 12 luni din data aplicării.
Telefon:
079044301
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide