Reprezentant Medical

Felicia - reteaua de farmacii
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Îţi doreşti să faci parte din echipa Felicia? Eşti tânăr şi ambiţios? Grupul de companii Felicia anunţă concurs pentru suplinirea funcţiei de reprezentant medical!
Cerinţe:

Studii superioare
Experiența de muncă în funcție de reprezentant medical - min. 1 an
Cunoştinţe de PC utilizator la nivel avansat (Word, Excel)
Vorbirea fluentă a limbilor română, rusă, engleza
excelente abilitati de comunicare, negociere și planificare
responsabilitate, perseverenta, onestitate si orientare spre rezultat, spirit de echipa, rezistenta la stres

Responsabilităţi:

stabilirea, dezvoltarea şi menţinerea relaţiilor cu medicii de familie şi specialiştii;
urmărirea realizării planului de vânzari lunar, trimestrial, anual;
stabilirea şi participarea la întâlnirile cu clienţii;
analiza consumatorului şi a tendinţelor lui împreună cu departamentul marketing;
studierea evoluţiei produselor noi preluate în sortiment;
prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei şi întocmirea ofertei de mărfuri;
participarea la negocieri, întocmirea contractelor şi acordurilor comerciale, monitorizarea derulării şi finalizarii acestora şi îdentificarea potenţialilor clienţi.

Oferim:

salariu motivant achitat la timp;
automobil de serviciu;
angajare oficială în câmpul muncii (pachet social complet);
oportunități de dezvoltare profesională;
pachet atractiv de beneficii.
E-mail: hr@felicia.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide