Reprezentant medical

Aicore
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Aicore Consumer – reprezentanța companiei farmaceutice europene AICORE în Moldova. https://aicore.md/

Cerinţe față de candidat:
Obligatoriu:

Nivel înalt de abilități de comunicare;
Dorința de creștere profesională;
Angajament față de rezultate;
Cunoașterea limbilor română și rusă;
Permis de conducere categoria "B", stagiu de conducere minim 1-2 ani.

Avantajele vor fi:

Experiență minim 1 an în calitate de reprezentant medical;
Cunoașterea limbii engleză.

Portofoliu de produse:

D-ORS - Remediu combinat (diosmectita + electroliți) pentru tratamentul diareei de diferite etiologii - d-ors.md;
Normarin - Remediu pentru tratamentul polinozelor și rinosinuzitelor, inclusiv alergice -normarin.md;
Sangi - Pastă de dinți originală japoneză. Nr. 1 printre pastele de dinți remineralizante din Japonia din 1995 - apagard.md;
FontActiv – Nutriție clinică bazată pe protein din zer de lapte pentru accelerarea recuperării pacientului;
Aivial - Tratamentul eficient al simptomelor menopauzei cu un profil de siguranță îmbunătățit;
Airing - O metodă progresivă de contracepție cu administrarea vaginală a hormonilor.

Responsabilități:

Vizite la clienți;
Menținerea CRM, întocmirea rapoartelor privind activitățile curente.

Dacă sunteți interesat de acest post vacant, așteptăm CV-ul Dvs. la adresa de e-mail: aicore-info@aicore.md, indicând poziția în subiectul scrisoarei. E-mail: aicore-info@aicore.md
Site: https://aicore.md/
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide