Registrator la recepție în Centru de Dializă din or. Chișinău

BB Dializa
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilitățile Principale:

Controlul asupra intrării / ieşirii personalului, pacienţilor, vizitatorilor.
Participare în operarea bazei de date şi activităţi administrative ale unităţii de dializă, inclusiv: înregistrare, corespondenţă, expedieri, receptionarea apelurilor interne si redectionarea lor, comunicare internă, interpretarea si redectionarea notelor informative, elaborarea documentatiei companiei în conformitate cu Regulamentul intern al Centrului de Dializa.
Ajutorarea medicului-şef şi asistenta-şefa a unităţii de dializă în gestionarea articolelor de uz medical şi paramedical în baza contractelor respective şi documentaţiei interne.
Monitorizarea și întroducerea în soft-ul specializat datelor privind transportarea pacienţilor în/ din unitate de dializă.
Pregatire și prezentare spre aprobare medicului-șef rapoartelor specializate necesare.
Supravegherea vizuală pe teritoriul unităţii de dializă.

Cerințe:

Studii medii speciale/superioare;
Este binevenită experiența in domeniul de registrator;
Cunoștințe la nivel de utilizator a MS Office, Word, Excel, navigare Internet;
Persona comunicabilă, responsabilă, energică, flexibilă, cultă, cunoscătoare a bunurii maniere;
Capacitatea de planificare și analiză, raportare;
Cunoașterea limbilor română rusă la nivel avansat.

Oferim:

Pachet salarial atractiv, tichete de masă;
Condiții ultramoderne de lucru, dotări tehnice, echipament modern si toate cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ;
Uniformă și încălțăminte de lucru din contul instituției

Beneficii oferite: CV-urile se recepţionează la adresa de e-mail: hr@dializa.md (vă rugăm să indicaţi poziţia pentru care aplicaţi). Pentru mai multe informații puteți contacta Departamentul resurse umane la următoarul număr de telefon: 060818885. E-mail: hr@dializa.md
Telefon: 060818885
Telefon:
060818885
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide