Receptionist / consultant (f/m)

Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilitati:
- Intampinarea, consultarea si inregistrarea clientilor
- Completarea documentatiei relevante
- Promovarea noilor produse și servicii ale companiei (tehnica medicala)
- Inregistrarea si gestionarea comenzilor
- Vinderea produselelor companiei

Cerințe:
- Persoana flexibilă, energică, dornică de a învăţa lucruri noi
- Persoana orientată spre pacient-client
- Cunoașterea limbilor româna și rusă
- Competențe de comunicare
- Adaptare la munca in echipa
- Abilităţi de lucru la calculator (Microsoft Office)

Condiții de muncă:
- Salariu atractiv
- Asigurare deplină cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
- Acces gratuit la programe personalizate de training
- pachet social asigurat;
- ambianță prietenoasă și echipă binevoitoare și profesionistă.

CV-urile se recepţionează la e-mail: sirexton@list.ru (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).
Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.
Telefon:
078795000
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide