Project manager

Rarepeople
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De acasă/De la birou
Rarepeople, o agenție de soluții business specializată în consultanță, training-uri, teambuilding-uri, evenimente corporative, sesiuni strategice, caută un Project Manager dedicat și motivat pentru a se alătura startap-ului. Rolul principal al acestui post este să asigure suportul operațional al directorului general și să contribuie la dezvoltarea afacerii.

Responsabilități principale:
Gestionarea proiectelor de vânzări și marketing.
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de promovare.
Comunicarea eficientă cu clienții.
Asigurarea sarcinilor administrative necesare pentru buna funcționare a proiectelor.
Crearea și gestionarea bazelor de date relevante pentru activitățile companiei.

Abilități și experiență necesară:
Experiență în gestionarea proiectelor.
Utilizarea instrumentelor: CRM, Vizualizare MIRO, crearea prezentări de ex. Canva sau ceva similar, Google Suite (calendar, drive, docs, sheets, forms).
Abilități excelente de comunicare.
Abilitatea de a acorda suport.
Gândire critică și out of the box.
Motivație și implicare.
Flexibilitate, adaptabilitate și rezolvare probleme.
Capacitatea de a lucra autonom și de a livra rezultate.

Beneficii:
Salariu ca % din proiectele realizate! (limite nu sunt)
Mediu de lucru dinamic.
Provocări și dezvoltare continuă.
Lucru remote (de acasă).
Program flexibil.

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail rarepeoplemd@gmail.com cu subiectul PROJECT MANAGER.

Vă mulțumim pentru interesul acordat și așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu candidații potriviți!
Telefon:
068022133
Persoana de contact:
Popescu Mihail
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide