Продавец-консультант | Consultant Vânzări Moldclima

Telemarket.md
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Мы ищем продавца консультанта динамического и ориентированного на покупателей.

Обязанности:

Консультация покупателей по поводу наших продуктов для удовлетворения их потребностей и требований.
Вклад в достижение и преодоление целей продаж.
Эффективное управление процессом продаж, от выявления потребностей покупателей до завершения сделки.

Требования:

Отличные навыки общения и переговоров.
Ориентация на решение проблем и удовлетворение покупателей.
Способность работать в динамической среде и эффективно реагировать на требования покупателей.
Позитивно и энергично, с сильным желанием преуспеть в продажах.

Мы предлагаем:

Работа в известной и стабильной компании.
Возможность профессионального и карьерного роста.
Полный пакет заработной платы.
Дружная молодая команда.
Благоприятные условия труда.
Kорпоративные скидки, компенсация за транспортные расходы на рабочем месте.

Кандидатов, заинтересованных в данной должности, просим выслать свое CV с фотографией и указанием в теме письма должности, на электронную почту: hr@telemarket.md с пометкой “Продавец-консультант” и указанием контактного телефона.
Наш телефон: +373 68 888 513

Căutăm consultant de vânzări dinamic și orientat către client.

Responsabilitati:

Consultarea cumparatorilor in privinta produselor nostre pentru a indeplini nevoiel si cerintele lor.
Contributia la atingerea si depasirea obiectivelor de vanzari.
Gestionarea eficienta a procesului de vanzare, de la identificare necesitatilor cumparatorilor pana la finalizarea tranzactiei.

Cerinte:

Abilitati excelente de comunicare si negociere.
Orientare catre rezolvarea problemelor si catre satisfactia cumparatorilor.
Capacitatea de a lucra intrun mediu dinamic si de a raspunde eficienta la cerintele cumparatorilor.
Atituine pozitiva si energic, cu o dorinta puternica de a reusi in vanzari.

Beneficii:

Loc de munca într-o companie cunoscută și stabilă.
Posibilitatea creșterii profesionale și a carierei.
Pachet salarial complet.
Echipă tânără prietenoasă.
Condiții favorabile de muncă.
Reduceri corporative, compensații pentru costurile de transport la locul de muncă.

Candidații interesați sunt rugați să trimită CV-ul cu o fotografie și o indicație a poziției în linia de subiect la următoarea adresă de e-mail: hr@telemarket.md marcat "consultant de vânzări" și indicând numărul de contact.

Numărul nostru de telefon: +373 68 888 513 E-mail:
hr@telemarket.md
068888513
Telefon:
068888513
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide