Persoană pentru Promovare și Promoții

Unde Digital SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: Part-time
Căutăm în echipă colege dinamice și energice pentru a se alătura echipei noastre în activitățile de promovare și promoții. Căutăm persoane care să reprezinte cu profesionalism marca noastră la evenimente de promovare și să interacționeze direct cu clienții noștri.
Responsabilități:

Lucru de 5 zile pe săptămână, câte 5 ore pe zi.
Participarea activă la evenimentele de promovare și promoții.
Promovarea produselor și serviciilor noastre și furnizarea de informații clienților.
Utilizarea eficientă a materialelor de promovare pentru prezentări.
Asigurarea satisfacției clienților și colectarea feedback-ului acestora.
Reprezentarea brandului nostru la evenimente într-un mod exemplar.

Calificări Necesare:

Atitudine pozitivă și zâmbitoare.
Abilități excelente de comunicare și persuasiune.
Dinamică, energică și capabilă să lucreze în echipă.
Îngrijită și aspect fizic plăcut.
Disponibilitate pentru ore de lucru flexibile.
Experiență în promovare și vânzări sau dorința de a învăța.

De ce să ne alegi pe noi?

Un mediu de lucru dinamic și inovativ.
Oportunități de dezvoltare a carierei și formare profesională.
Diverse beneficii pentru angajați și programe de recompensare.
Un birou modern și central.
O echipă prietenoasă și susținătoare.

Vă rugăm să trimiteți aplicațiile prin e-mail. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre dinamice! E-mail: hr@unde.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide