Patiser sef talentat

MIRO Cakes & More
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: De la 30000 Până la 50000 MDL
Program de muncă: În ture
Căutăm un patiser talentat cu experiență.

Rolul dumneavoastră va fi să gestionați toate aspectele procesului de producție, inclusiv planificarea, coordonarea și controlul tuturor operațiunilor.

Responsabilitati:

Elaborarea retetelor noi.
Planificarea și controlul operațiunilor de producție, inclusiv achiziționarea de materii prime, procesele de producție, ambalarea și expedierea produselor finite
Optimizarea proceselor de productie pentru imbunatatirea eficientei si reducerea costurilor
Asigurarea conformitatii cu standardele de calitate si siguranta in productie
Managementul bugetului departamentului de productie si controlul costurilor
Dezvoltarea si instruirea personalului departamentului de productie
Rezolvarea situatiilor problematice si eliminarea neconcordantelor in procesul de productie
Cooperarea cu alte departamente ale companiei pentru a asigura funcționarea eficientă a întregii întreprinderi

Cerințe:

Experienta de cel putin 3 ani in industria de cofetarie, inclusiv o pozitie manageriala
Cunoașterea proceselor tehnologice de producere a produselor de cofetărie și a materiilor prime
Abilitatea de a planifica și gestiona eficient operațiunile de producție
Experienta cu bugetare si controlul costurilor
Abilitati de conducere si dezvoltare a personalului
Excelente abilitati de comunicare si organizare
Cunoașterea cerințelor de calitate și siguranță în producție
Dorința de a lucra în echipă și de a coopera cu alte departamente ale companiei

Noi oferim:

Salariu competitiv și beneficii sociale
Oportunități de dezvoltare profesională și de carieră
Lucrați într-o companie dinamică și în creștere
Echipa placuta si conditii confortabile de lucru

Dacă sunteți gata să preluați conducerea industriei de cofetărie și să o duceți la noi culmi, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail hr.miro.md@gmail.com.

Vă așteptăm în echipa noastră!

Мы ищем талантливого и опытного шеф-кондитера.

Ваша роль будет заключаться в управлении всеми аспектами производственного процесса, включая планирование, координацию и контроль всех операций.

Обязанности:

Разработка и реализация стратегии производства с целью повышения производительности и качества продукции
Планирование и контроль производственных операций, включая закупку сырья, производственные процессы, упаковку и отгрузку готовой продукции
Оптимизация процессов производства для повышения эффективности и сокращения затрат
Обеспечение соблюдения стандартов качества и безопасности на производстве
Управление бюджетом производственного отдела и контроль расходов
Развитие и обучение персонала производственного отдела
Решение проблемных ситуаций и устранение несоответствий в производственном процессе
Сотрудничество с другими отделами компании для обеспечения эффективной работы всего предприятия

Требования:

Опыт работы в производстве кондитерских изделий не менее 3 лет, включая руководящую должность
Знание технологических процессов производства кондитерских изделий и сырьевых материалов
Умение эффективно планировать и управлять производственными операциями
Опыт работы с бюджетом и контролем расходов
Навыки руководства и развития персонала
Отличные коммуникативные и организационные навыки
Знание требований к качеству и безопасности на производстве
Готовность работать в команде и сотрудничать с другими отделами компании

Мы предлагаем:

Конкурентную заработную плату и социальные льготы
Возможности профессионального и карьерного роста
Работу в динамичной и развивающейся компании
Приятный коллектив и комфортные условия работы

Если вы готовы взять на себя ответственность за производство кондитерских изделий и привести его к новым высотам, отправьте свое резюме и сопроводительное письмо на указанный адрес электронной почты hr.miro.md@gmail.com.

Мы ждем вас в нашей команде!
E-mail: hr.miro.md@gmail.com
Telefon: 069998942
www.miro.md
Telefon:
069998942
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide