Operator monitorizare video | Оператор по видеонаблюдению

Linia H2O
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Cine suntem:
Compania „Linia H2O” cu o istorie de peste 28 ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu gresie, faianță și obiecte sanitare, în deplină ascensiune și dezvoltare.
În prezent suntem un colectiv tânăr și dinamic, cu propria rețea de magazine specializate.

Oferim:

cea mai bună oportunitate de a continua cariera în domeniu
posibilitatea de a lucra într-un colectiv tânăr și dinamic
oportunități de dezvoltare profesională și creștere în carieră

Cerințe:

experiență în domeniu de minim 2 ani
abilități de lucru în programa TRASSIR
responsabilitate, concentrare, punctualitate, capacitate executiva

Responsabilități de bază:

vizionarea și monitorizarea obiectelor
urmărirea respectarării disciplinei de serviciu
pregătirea dărilor de seamă săptămânal
și alte atribuții delegate de șeful nemijlocit

Apreciem specialiștii de top!
Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md.
Telefon: 079770041
Vă așteptăm la Linia H2O! E-mail: hr@liniah2o.md
079770041
www.liniah2o.md
Telefon:
079770041
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide