Operator logistica

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Operator Logistica

CERINTE:
• studii superioare economice
• 3 ani experienta intr-o pozitie similara (operare, gestiune Logistica)
• cunostinte perfecte in Excel
• persoana dinamica, organizata, eficienta
• spirit de responsabilitate

DESCRIEREA POSTULUI
• Gestioneaza operatiunile de intrare, iesire, vinzare a marfii
• Coordoneaza sistemul de facturare.
• Verifica documentele de insotire a marfii
• Intretine baza de date pe articole

Expediati obligator CV LA E-MAIL: hr@le-bridge.com

Dispecer Transport International

CERINTE:
• studii superioare tehnice

• Gestioneaza operatiunile de intrare, iesire a marfii
• Coordoneaza activitaetea de import/export/incarcatura
• Verifica documentele de insotire a marfii si transportului
• Preluarea comenzilor de la clienti si gasirea alternativelor de transport aferente;
• Urmarirea transportului pe parcursul derularii acestuia si solutionarea situatiilor ce pot interveni;
• Intocmirea de rapoarte solicitate de superiorul ierarhic

Telefon:
022-470688
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide