Operator consultant in or. Anenii Noi

MicroImprumut
Oraș: Anenii Noi
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: 9000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințe față de candidat:
- Studii superioare cu profil economic-financiar;
- Experienţă ar fi de dorit în domeniul creditării;
- Cunoaşterea perfectă a limbilor română, rusă
- Cunoştinţe avansate de operare PC : Word, Excell;
- Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate;
- Onestitate și spirit de echipă;

Responsabilități:
- Promovarea produselor și serviciilor asociației.
- Perfectarea cerirelor de împrumut și eliberarea numerarului.
- Perefectarea contractelor de depuneri de economii.
- Efectuarea încasărilor la servicii comunale.
- Efectuarea transferurilor internaționale de bani.

Ce oferim:
- Salariu pentru început 9000 lei
- Se oferă instruire.
- Tichet de masă în sumă de 60 lei pe zi.
- Bonusuri în dependență de creșterea și dezvoltarea asociației.
- Formări şi team building-uri.
- Posibilitatea de a face parte dntr-o echipă dinamică și profesionstă.
- Program de muncă: Luni-Vineri de la 830 pînă la 1730, cu pauză de masă de la 1230 pînă la 1330.
- Locul de muncă în r-nul Anenii Noi.

Telefon de contact: 069218799
email: resurse.umane@microimprumut.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide