Operator cântar în cadrul Depozitului petrolier

Rompetrol
Oraș: Chișinău
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Subdiviziunea companiei – Depozit produse petroliere, Chisinau, Ciocana. Lucru în schimburi de zi - 12 ore. Se lucreaza de luni pina simbata peste o zi.
Responsabilități principale:

Receptia comerzilor privind eliberarea produsului petrolier;
Transmiterea catre operatorii incarcare a comerzii privind incarcarea produselor petroliere in conformitatea cu prevederile perocedurii de incarcare/descarcare produse petroliere;
Monitorizarea datelor cintarului, fixarea datelor de pe cintar privind greutate produse petroliere si transmiterea informatiei catre contabil pentru a fi incluse in documente primare;
Comunicarea cu operatorii incarcare/descarcare in vederea asigurarii corespunderii cantitatii incarcate de produse petroliere cu cea mentionata in documente primare si comanda;
Verificarea corespunderii datelor de pe cintar privind greutatea produselor petroliere incarcate si asigurarea corespunderii cu cele mentionate in documentele primare si comanda.
Respectarea regulilor securitate si protectia muncii etc.

Principalele cerințele față de candidați:

Studii medii sau superoare;
Experiența de lucru – in calitate de operator sisteme sau softuri cintar constituie avantaj;
Abilitatea de a lucra in echipa, onestitate;
Atentie la detalii.

Compania oferă:

Salariul competitiv;
Tichete de masă;
Aplicație sport Fit;
Mediu de lucru confortabil și prietenos;
Creștere profesională.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV întocmit in limba romana pe adresa: hrmd@rompetrol.com, cu indicarea în tema scrisorii denumirea postului vacant pentru care candidați.
In tema scrisorii sa fie indicat postul pentru care candidati. hrmd@rompetrol.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide