Operator Call - Centru

Panda Tur
Oraș: Chișinău
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Ești o persoană energică și un jucător de echipă? Avem nevoie de tine!
CERINȚE:

Nivel mediu de operare al pachetului MS Office/PC;
Abilități negociere;
Persoană orientată către client, dinamică și optimistă;
Persoană entuziastă, serioasă și responsabilă;
Studii medii / superioare.

PRINCIPALELE RESPONSABILITĂȚI:

Preluarea apelurilor telefonice primite de la clienți;
Menținerea unei bune relații cu clienții;
Rezolvarea într-un mod profesionist a situațiilor legate de clienții companiei;
Îndeplinește alte atribuiții specifice postului.

Ce iți vom oferi noi:

Oficiu în centrul Capitalei;
Un pachet salarial atractiv + % din vânzări;
Bonusuri esențiale, în funcție de performanță;
Contract de muncă oficial;
Mediu de lucru dinamic și prietenos, cu posibilități de dezvoltare profesională;
posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și motivată;
oportunitatea de a te dezvolta personal și profesional;
perioadă de training;
reduceri la pachete turistice;
activități interactive în cadrul companiei;
participarea la infotrp-uri.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și să contribui la succesul unei companii în plină creștere, te rugăm să ne trimiți CV-ul la adresa hr@pandatur.md sau telefonează la numărul de telefon 068881919. E-mail: hr@pandatur.md
068881919
Telefon:
068881919
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide