Operator call centru

Top Cell Company
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Oportunitate de Angajare - Operator Call Center

Compania Top Cell Company îți oferă o șansă de a te alătura echipei noastre dinamice și de a te dezvolta în domeniul serviciilor de telefonie mobilă!

Pozitie: Operator Call Center
Experiență: Nu este necesară
Salariu:10.000 lei fix + procente din vânzări
Grafic de lucru: Luni-Vineri 9:00 - 18:00 sau 9:00 - 21:00 grafic 2/2

Beneficii:
- Instruire Gratuită:Te vom ghida și te vom sprijini în fiecare pas al drumului. Nu contează dacă ești la început de drum sau ai deja experiență în domeniu, echipa noastră de experți te va învăța tot ce trebuie să știi pentru a reuși.
-Flexibilitate: Grafic de lucru stabil, între orele 9:00 și 18:00. Oferim posibilitatea lucrului la distanță, astfel încât să poți gestiona timpul eficient, fără a fi legat de un birou.
- Mediu de Lucru Plăcut: Top Cell Company își propune să creeze un mediu de lucru prietenos și motivant, în care fiecare angajat să se simtă valorizat și încurajat să își atingă potențialul maxim.
- Oportunități de Avansare: Ne angajăm să susținem dezvoltarea profesională a fiecărui membru al echipei noastre. Odată ce ai demonstrat angajament și performanță, vei avea oportunități de avansare în cadrul companiei.

Responsabilități:
- Oferirea de asistență clienților cu privire la produsele și serviciile noastre..
- Identificarea și soluționarea eficientă a problemelor și întrebărilor clienților.
- Îmbunătățirea experienței clienților prin furnizarea de informații precise și soluționarea promptă a solicitărilor.

Cerințe:
- Abilități excelente de comunicare și ascultare.
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și în ritm rapid.
- Orientare către clienți și atenție la detalii.
- Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul serviciilor de telefonie mobilă.

Dacă ești pasionat de domeniul serviciilor clienți și ești în căutarea unei oportunități de carieră stimulante și pline de oportunități, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email adelina.pascalad@gmail.com sau contactează-ne la numărul de telefon 068406027. Echipa noastră este nerăbdătoare să te cunoască și să îți ofere șansa de a te alătura familiei Top Cell Company!

Top Cell Company este o companie care promovează egalitatea de șanse și diversitatea în locul de muncă. Toate aplicațiile vor fi tratate cu confidențialitate și respect.
Telefon:
068406027
Persoana de contact:
Adelina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide