Operator call-centru (vânzări)

CallTeam
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania CallTeam angajează membri noi de echipa. Relațiile cu clienții sunt primordiale pentru noi și suntem siguri ca anume TU ești cel care va face față noilor provocări.

Cerințe față de candidați:
Persoane responsabile, energice, dornici de a învăța ceva nou;
Abilități de comunicare și negociere cu clienții;
Dorința de a te perfecționa și dezvolta în domeniul vânzărilor;
Cunoaşterea limbilor română, rusă;
Experiența va constitui un avantaj.
Responsabilitățile de bază ale candidatului:

Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor;
Consultarea clienților și oferirea informațiilor suplimentare a produselor noi;
Lucru cu obiecțiile;
Menţinerea relaţiilor cu clienţii existenţi;
Sporirea vânzărilor companiei.

Ce oferim angajatilor:
Salariu oficial, care constă din leu/ora + % și bonusuri din vinzari;
Program de lucru flexibil (5/2, 9 ore pe zi);
Lucru într-o echipă prietenoasă și birou confortabil;
Instruire și traininguri de performanță;
Oportunitate de dezvoltare a carierei.
Telefon:
067857341
Persoana de contact:
Daniela
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide