Operator Call Center

NGM Company SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 14000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilități și cerințe:

Preluarea apelurilor telefonice de la clienți (nici un fel de sunete reci);
Consultarea clienților la telefon;
Înregistrarea în sistem a sunetelor si cererilor;
Informarea cu privire la serviciile prestate de companie;
Experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
Cunoașterea limbilor română și ruse la nivel avansat;
Aptitudini excelente de comunicare;
Rezistență la situații de stres;
Capacitatea de a găsi contact cu clienții dificili;
Abilitatea de auto-istruire;

În schimb, oferim:

Oportunități de creștere personală și profesională
Remunerare competitivă, salariu 14 000 lei
Oficiu amplasat în centrul mun. Chișinău
Mediu de lucru tânăr, pozitiv și stimulant
Munca în schimburi

Toate informațiile furnizate vor fi tratate drept strict confidențiale.
Persoanele cointeresate rugam sa expedieze CV la adresa de e-mail: office@ngm.md. E-mail: office@ngm.md
Web: www.ln.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide