Operator call center, vorbitor de limba română, full-time si part-time de la distanță

CallTeam
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 8000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Angajăm:Operator vorbitor de limbă română.

Cerințe și responsabilități:
Cunoaşterea excelentă a limbii române (scris și vorbit);
Experienta in domeniul vânzarilor e binevenita, dar NU e obligatorie;
Însușirea cu ușurință a informațiilor noi și utilizarea lor în practică;
Contactarea clienților și consultarea lor;
Cunoaşterea PC-ului la nivel de utilizator activ.
Îndeplinirea și depășirea planurilor de vânzări.

Noi oferim:
Salariu atractiv alcătuit din:
Plata la oră + sistema de bonusare + premii lunare după rezultate

Instruire gratuită de la 3 la 7 zile;
Grafic de lucru flexibil, full-time dem la 10-19 si part-time (10-16)(15:00--21:00), (5/2 sau 6/1)
Posibilități de dezvoltare si promovare in cadrul companiei;
Teambuilding-uri si training-uri active și interesante;
Oficiu localizat în centrul orașului.
Așteptăm CV-urile Dvs. la adresa electronică: ;lucruteam@gmail.com cu specificarea poziției dorite.
sau ne apelati 062119989

Doar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați în cadrul unui interviu de selecție.
Telefon:
067857341
Persoana de contact:
Daniela
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide