Operator call center AquaCity VARAVARA

Vara Vara
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 6000 Până la 14000 MDL
Program de muncă: Full-time
VARA VARA nu e un simplu complex cu piscine și tobogane, е un întreg oraș de distracții. Este cel mai mare Aquacity din țară.

Responsabilitati operatorului call-centru:

Primirea apelurilor
Suport de consultanță
Serviciu linia fierbinte - lucrați cu reclamații și recomandări
Informarea clienților despre Aquacity: servicii, promoții, tarife
Implementarea de informare apelurilor de ieșire
Mentinerea vanzarilor telefonice si a bazei de clienti

Trebuie sa ai:

vorbire clară, dicție bună;
vorbirea fluentă de limbă română, rusă;
sociabilitatea;
stabilitate emoțională;
dorinta de a invata si de a se dezvolta.

Conditii:

Spatiu de lucru convenabil in complexul Varavara;
Sec. Ciocana;
Rata de plata competitiva + KPI;
Angajare oficială;
Prânz gratuit în timpul orelor de lucru;
Participarea la proiectele companiei.

Folosește-ți șansa de a lucra într-un proiect internațional!
CV-ul tău va fi revizuit în termen de 1 zi. Trimite CV-ul tău la hr@aquacity.md și te vom contacta. Telefon: 079 88 22 99.
Vara Vara - не только бассейн и зона отдыха, это целый город развлечений. Это самый большой аквапарк страны.

Обязанности оператора колл-центра:

Прием входящих звонков
Консультационная поддержка
Обслуживание горячей линии — работа с жалобами и пожеланиями
Предоставление клиентам информации об Aquacity: услуги, акции, тарифы
Осуществление исходящих информационных обзвонов
Ведение телефонных продаж и клиентской базы

Требования:

грамотная и четкая речь, хорошая дикция;
знание румынского, русского;
коммуникабельность;
эмоциональная устойчивость;
желание обучаться и развиваться.

Условия:

Удобное рабочее пространство в комплексе Varavara;
Сектор Чеканы;
Достойная оплата ставка+KPI;
Официальное трудоустройство;
Бесплатный обед во время рабочего дня;
Участие в проектах компании.

Используйте свой шанс поработать в международном проекте!
Ваше резюме будет рассмотрено в течение 1 дня.
Отправляйте свое CV по электронной почте: hr@aquacity.md и мы с Вами свяжемся. Телефон: 079 88 22 99. 079 88 22 99
E-mail: hr@aquacity.md
Telefon:
079 88 22 99
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide