Office Manager

Maestro Nut
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilităţi:

Recepţionarea şi redirectionarea apelurilor telefonice;
Gestionarea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei primite/emise;
Intocmirea si redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice;
Emiterea ordinelor administrative şi evidenţa lor;
Oferirea clientilor/potentialilor clienti informatii cu privire la produsele firmei.

Cerinţe faţă de candidaţi:

Persoana responsabila, creativa, comunicabila, dinamica;
Experienţă la un post similar, min. 1 an;
Cunoaşterea la perfecţie a limbilor: română, rusă;
Cunoaşterea limbii engleze la nivel de comunicare şi scris (perfectarea documentelor în engleză);
Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet;
Cunoştinţe de management, secretariat;
Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare;
Abilităţi de gestiune a conflictelor.

Se ofera:

Salariu atractiv;
Pachet social;
Conditii bune de munca intr-un colectiv tinar cu atmosfera prietenoasa.
Orar de munca 9-00 la 18-00 de L până V.

Mai multe detalii la numărul de telefon 079999330. Telefon: 079999330
Telefon:
079999330
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide