Muncitor la birou fără experiență cu limba Română 20 000 lei

ProGroup Consulting
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Căutăm o persoană fără experiență, energică pentru o echipă ce promovează educația în marketingul online.
Ce așteptăm de la tine:

Abilitatea de a organiza discuția bazată pe nevoile clientului
Dorința de a învăța lucruri noi mereu
B2C sales Manager
Cunoaşterea fluentă a limbii română.
Cunoaşterea PC nivel de utilizator;
Experienţa de lucru în domeniul relații cu client va constitui un avantaj;
Disciplinare, autoorganizare, abilitate de lucru în echipă.

Responsabilități:

Soluționarea problemelor parvenite din partea clienților;
Prelucrarea clienților care sunt interesați în serviciile noastre;
Consultarea clienților existenți/noi referitor la produsele companiei;
Identificarea și contactarea clienților;
Consultanta privind serviciile companiei;
Aducerea clienților până la finalizarea vanzarii;
Interesarea clienților și prelucrarea obiectelor lor.

Ce oferim:

Baza de clientela fierbinte;
Salariul fix 700$/800$ + sistem de bonusare;
Program de lucru standard (Luni - Vineri 10:00-19:00);
Instruirea de către companie, făcută de cei mai buni traineri;
Colectiv tanar si ambițios;
Posibilitatea de a lucra în biroul nou;
Posibilități de creștere profesională.
Pauză dulce cu ceai și biscuiți;

Dacă ești interesat de oferta, expediați CV-ul cu specificarea funcției la adresa electronică: manager.hr.md@gmail.com, iar noi te vom contacta. E-mail: manager.hr.md@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide