Muncitor constructii in Belgia

Accent
Oraș: Peste hotare
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Pentru companiile colaboratoare, situate in zona flamanda a Belgiei, suntem in cautare de zidari, cofrajisti sau operatori utilaje de constructii. Daca ai experienta in acest domeniu, noi iti gasim job-ul dorit chiar daca nu detii documente romanesti!
Descrierea postului:

constructii de pereti exteriori si zidarie de fatade
turnarea fundațiilor, montarea cofrajelor
lipire si cimentare
pregătirea mortarului și a betonului, de care vei avea nevoie pe parcursul întregului proces de construcție, pentru a putea monta și fixa materialele de construcție solide, așa cum sunt plăcile de beton sau cărămizile
Cunoștinte și experiență cu diferite sisteme de cofrare
Efectuarea săpăturilor
Manipularea și gestionarea corectă a utilajelor: bulldozer, excavator, cilindru compactor etc.

Cerințe:

Experiența de minim 1 an în domeniu;
Cunoasterea limbii engleze sau franceze la nivel conversational;
Abilitatea de a lucra independent, dexteritate si rapiditate;
Detinerea permisului de conducere categoria B sau C reprezinta un avantaj;
Diploma pentru utilaje de terasamente (buldozerist, buldoexcavatorist, excavatorist) reprezinta un avantaj.

Beneficii:

Contract belgian de muncă și salarizare în funcție de experiența ta
Decontarea primului transport din Moldova în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră
Al 13-lea salariu
Bani de vacanță
Asigurare medicală
Zile legale libere plătite
Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru dumneavostra, va vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii, pentru a ne asigura că sunteti mulțumit de noua schimbare.
E-mail: info@accentjobs.ro
+40742829239 (inclusiv WhatsApp si Viber)
Telefon:
+40742829239
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide