Менеджер по продажам услуг | manager de vânzări servicii

Remont24
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Менеджер по продажам услуг компании РУ
Требования к соискателю:
- свободное владение русским и румынским языками обязательное требование
- грамотная устная и письменная речь
- опыт в продажах

Обязанности:
- Увеличение продаж услуг компании.
-Поиск и привлечение новых клиентов (составление плана продаж и его реализация, обработка входящих заявок, активный поиск клиентов, переговоры, заключение договоров). Работа в crm.
-Поддержание взаимоотношений с наработанной клиентурой.
-Ведение отчетности по работе с текущими клиентами и поступающим обращениям.
-Консультирование по услугам компании.
-Выполнение поручений руководителя.

Условия работы:
- работа в офисе, 5/2, полный день (9-18)
- оплата - оклад + % от продаж

Заинтересованных соискателей просим высылать свои резюме по адресу :office@remont24.md
с указанием должности, на которую вы претендуете.

Manager de vânzări RO
Cerințe solicitantului:
- cunoasterea limba rusa si romana este o cerinta obligatorie
- Limbajul corect oral și scris
- experienta in vanzari

Responsabilitati:
- Cresterea vanzarilor serviciilor companiei.
- Cautarea si atragerea de noi clienti (intocmirea planului de vanzari si implementarea acestuia, procesarea cererilor primite, cautarea activa a clientilor, negocieri, incheierea contractelor). Lucru în crm.
- Mentinerea relatiilor cu clientele companiei actuali si client noi.
-Raportarea privind munca cu clientii actuali si solicitarile primite.
- Consultanta privind serviciile companiei.
- Îndeplinirea ordinelor șefului.

Conditii de lucru:
- muncă de birou, 5/2, normă întreagă (9-18)
- salariu - salariu + % din vanzari

Candidații interesați, vă rugăm să trimiteți CV-urile :office@remont24.md
indicând postul pentru care aplicați.Вы можете отправить резюме на вакансию с сайта joblist.md
Telefon:
078851581
Persoana de contact:
Ecaterina
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide