Menageră | Домработница (f/m)

IMC Group
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

curățenie, spălare / călcare, îngrijire, sarcini mici - casă pe pământ

Sector Buiucani, str. Dragomirna
Cerințe:

experiență de lucru în familii;
disponibilitatea recomandărilor;
abilități în lucrul cu toate tipurile de aparate electrocasnice moderne;
Salariu se discută individual la interviu;

Se dorește o persoană de încredere, punctuală, activă, curată, harnică, ordonată și fără vicii.
Vă rugăm să prezentați scrisori de referință/recomandare de la angajatorii precedenți.
Salariu este negociabil, se discuta la interviu. Graficul de lucru preferabil de luni până vineri.

Обязанности:

уборка, стирка/глажка, уход за гардеробом, выполнение мелких поручений - дом на земле

Район - Буюканы, ул. Драгомирна
Требования:

опыт работы в семьях, наличие рекомендаций; хорошая скорость работы, старательность, чистоплотность, порядочность, навыки работы со всеми видами современной бытовой техники, трудолюбие.
зарплата обсуждается по итогам собеседования;

Пожалуйста, предоставьте рекомендательные письма предыдущих работодателей.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la receptie@imc.md, indicând poziția la care doriți să aplicați sau apelati la numarul de telefon 078803010. 078803010
E-mail: receptie@imc.md
Telefon:
078803010
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide