Механик грузовых автомобилей | Mecanic auto pentru vehicule comerciale (camioane)

Perfect Trade
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 50000 MDL
Program de muncă: Full-time
Compania de transport Platformacar invită candidații pentru postul de mecanic auto pentru efectuarea unor serii de lucrări tehnice și de întreținere la vehiculele comerciale (camioane).

Responsabilități:

Diagnosticarea și întreținerea tehnică.
Executarea lucrărilor preventive și întreținerea tehnicii conform standardelor producătorului.
Realizarea întreținerii programate și în caz de necesitate.
Identificarea defecțiunilor și direcționarea către service-ul auto.

Cerințe:

Experiență în domeniul service-ului auto pentru vehicule comerciale.
Cunoștințe despre principiile de funcționare a vehiculelor comerciale moderne și a sistemelor acestora.
Abilități de diagnosticare detaliată.
Abilități în întreținerea motoarelor diesel și a sistemelor de frânare.
Obligatoriu deținerea categoriilor de permis de conducere B și preferabil C.

Oferim:

Salariu competitiv.
Oportunitatea pentru dezvoltare profesională și avansare în carieră pentru mecanicii cu experiență.
Condiții moderne de lucru într-o echipă dinamică și prietenoasă.
Instruire gratuită și suport pe parcursul întregului proces de lucru.

Dacă sunteți interesat de această oportunitate, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail nagoltrans.hr@gmail.com sau să ne contactați la numerele de telefon +37360911855, +37360665557, +37360911834 pentru informații suplimentare.

Alăturați-vă echipei noastre și ajutați-ne să asigurăm o calitate înaltă a serviciilor pentru flota noastră auto!
Транспортная компания Platformacar приглашает кандидатов на вакансию механика грузовых автомобилей для выполнения ряда технических и обслуживающих работ.

Обязанности:

Проведение диагностики, технического обслуживания
Выполнение профилактических работ и обслуживание техники согласно стандартам производителя
Проведение техобслуживания по графику и в случае необходимости
Выявление поломок и дальнейшее направление в автосервис

Требования:

Опыт работы в сфере обслуживания грузовой техники
Знание принципов работы современных грузовых автомобилей и их систем
Умение проводить детальную диагностику
Навыки в обслуживании дизельных двигателей и систем тормозов
Обязательное наличие категории В и предпочтительно С водительского удостоверения

Мы предлагаем:

Конкурентную заработную плату
Возможность профессионального и карьерного роста для механиков со стажем работы
Современные рабочие условия в динамичной и дружной команде
Бесплатное обучение и поддержку на всех этапах работы

Если вы заинтересованы в этой возможности, отправьте своё резюме на nagoltrans.hr@gmail.com или свяжитесь с нами по телефону +37360911855, +37360665557, +37360911834 для получения дополнительной информации.

Присоединяйтесь к нашей команде и помогите нам обеспечить высокое качество обслуживания нашего автопарка! E-mail: nagoltrans.hr@gmail.com
Телефон:
+37360911855, +37360665557, +37360911834
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide