Medic dermatolog - cosmetolog

Granath Esthetic Center SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10000 Până la 150000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Descriere:
Suntem în căutarea unei tinere talente în domeniul medical care să fie pasionată de dermatologie și cosmetologie pentru a se alătura echipei noastre la Centrul de Medicină Estetică Granatmed.md. Candidată ideală - persoană cu o energie și o viziune tinerească, capabilă să se conecteze cu publicul tânăr și să fie la curent cu tendințele din domeniu.

Responsabilități:
- Evaluarea și diagnosticarea problemelor dermatologice și cosmetologice ale pacienților.
- Elaborarea și implementarea planurilor de tratament personalizate.
- Evidența medicală a pacienților.
- Realizarea procedurilor dermatologice și cosmetologice, cum ar fi tratamentele cu laser, terapia cu injecții și proceduri de înfrumusețare.
- Consilierea pacienților cu privire la îngrijirea pielii și a altor aspecte ale sănătății dermatologice.
- Menținerea și actualizarea cunoștințelor profesionale prin participarea la cursuri de formare și conferințe relevante.

Cerințe:
- Rezidențiat în dermatologie sau în curs de finalizare a rezidențiatului.
- Diploma de medic dermatolog recunoscută.
- Experiență relevantă în dermatologie.
- Experiență în cosmetologie va constitui un avantaj la stabilirea salariului inițial.
- Abilități excelente de comunicare și empatie.
- Capacitatea de a lucra eficient în echipă.
- Dorința continuă de a învăța și de a se dezvolta profesional.
- Abilități de utilizare a calculatorului.
- Nivel avansat de cunoaștere a limbilor română și rusă, cunoașterea limbii engleze va fi un avantaj.

Dacă vă încadrați în acest profil și sunteți pasionată de dermatologie și cosmetologie, prezentați CV-ul dvs. împreună cu o poză la adresa de email: asistent.granatmed.md@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide